Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika
14-10-2015

VIII Podkarpackie Spotkanie Dyskusyjne

W dniach 22-23.10.2015 r. odbędzie się VIII Podkarpackie Spotkanie Dyskusyjne, którego tematyką będą "Innowacje w budowie mostów". Organizatorem jest Zakład Dróg i Mostów PRz. Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

18-03-2015

Wizyta władz GDDKiA i prezentacja projektu Com-bridge

Dnia 2 marca 2015 r. Wydział Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury gościł władze GDDKiA. Na spotkaniu zostały zaprezentowane rezultaty grantu "Com-bridge" realizowanego przez Zakład Dróg i Mostów oraz potencjał badawczy Zakładu.

13-01-2015

"Nasz człowiek" z nagrodą Ministra Transtportu

Pan Mateusz Rajchel, nasz absolwent i pracownik ZDiM, otrzymał nagrodę Ministra Transportu za najlepszą pracę magisterską za rok 2014 z dziedziny "Transport". Praca dotyczyła projektu betonowej kładki wstęgowej przez rz. San w Przemyślu. Gratulujemy!

13-01-2015

Szkolenie inspektorów mostowych - edycja 1/2015

Zapraszamy na szkolenie inspektorów mostowych z zakresie wykonywania przeglądów bieżących, podstawowych i rozszerzonych drogowych obiektów inżynierskich. Szczegóły na stronie http://zdim.portal.prz.edu.pl/szkolenia/szkolenia-inspektorow-mostowych/

05-06-2013

Zapraszamy na szkolenie "NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA I TECHNOLOGIE W BUDOWNICTWIE DROGOWYM"

W miesiącu czerwcu pracownicy ZDiM przeprowadzą cykl bezpłatnych szkoleń pod nazwą "NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA I TECHNOLOGIE W BUDOWNICTWIE DROGOWYM". Szkolenie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegóły w załączeniu.

«««  1 | 2 | 3 | 4  »»»
Zakład Dróg i Mostów, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Politechnika Rzeszowska,
35-959 Rzeszów, al. Powstańców Warszawy 12, Tel.+48 17 865 15 76, +48 17 865 10 15, Faks: +48 17 85 44 511, E-mail: bc@prz.edu.pl